Kontakta oss

Blueberrys vision är att bidra till människors välmående genom att kombinera mat, människor, miljö, på ett ansvarsfullt sätt. Blueberry vill vara det självklara valet för storstadsmänniskan när det gäller hälsosamma alternativ “all day”.

Vi på Blueberry

Dick Söderström

Försäljningsansvarig

dick@blueberrylifestyle.se

073-930 03 46


Blueberry-favorit: Go Nuts

Ulrika Holm

Produkt- & Pressansvarig

Grundare av Blueberry


ulrika@blueberrylifestyle.se

Blueberry-favorit: A Healthy Life

Simone Scalenghe

VD

simone.scalenghe@blueberrylifestyle.se

08-661 25 50


Blueberry-favorit: Kombucha Ingefära

Moa Sundberg

Administration & schemaansvarig

moa.sundberg@blueberrylifestyle.se

08-661 25 50


Blueberry-favorit: Pure Greenious

Mikael Wasiljeff

Marknads- & Kommunikationsansvarig

mikael.wasiljeff@blueberrylifestyle.se

0729-71 19 60

Blueberry-favorit: Mango Magic

Ia

Butikschef NK


Blueberry-favorit: Fruit Juice

Atahan

Butikschef Åhléns


Blueberry-favorit: Pink Ginger

Milly

Butikschef Grev Turegatan


Blueberry-favorit: After Training

Rebecca

Butikschef Smålandsgatan


Blueberry-favorit: Eat Your Greens

Isabella

Butikschef Centralen Övre


Blueberry-favorit: Semmelsmoothie

Joakim

Butikschef Centralen Nedre


Blueberry-favorit: Italian Cheese

Amanda

Butikschef Fältöversten


Blueberry-favorit: C++

Välj den avdelning som passar ditt ärende bäst!

Mötesmat och event
Beställ din mat till möte, fest eller event.
hungry@blueberrylifestyle.se

Happy or Not
Är du nöjd, missbelåten eller har du tips eller ideér på hur vi kan bli bättre?happyornot@blueberrylifestyle.se

Jobb
Vill du jobba på Blueberry?
jobb@blueberrylifestyle.se

Leverantörer och fakturor
Är du leverantör och vill kontakta oss? Vårt organisationsnummer är: 556710-0911.
faktura@blueberrylifestyle.se

Inköp
Vill du att vi tar in något särskilt eller har du tips på roliga produkter?inkop@blueberrylifestyle.se

Passar ingen avdelning?
Då kan du kontakta oss här:
info@blueberrylifestyle.se

Den här hemsidan använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Om du vill veta mer om hur du ändrar dina inställningar, hittar du det under vår Cookie Policy.